Nabízíme kromě ostatního i fólie na budovy, výkladní skříně, vitríny, zimní zahrady a vikýřová okna.

Námi montované atestované okenní folie firem Llumar a 3M Česko jsou schválené pro instalaci na prosklené plochy v zemích EU a ČR. Na okna aplikujeme folie:

  • bezpečnostní,
  • protisluneční,
  • termoizolační.

Bezpečnostní fólie na budovy

Sklo dostatečné tloušťky, opatřené bezpečnostní okenní fólií (folii), může sloužit jako mechanická zábrana zpomalující postup pachatele do objektu a zamezující prohození cizích předmětů, ať už se jedná o pevná tělesa typu kámen, dlažební kostka, nebo zápalné látky a výbušniny. Bezpečnostní folie na sklo dále chrání proti účinkům tlakové vlny při explozi. Zpomaluje šíření požáru. Je vhodným a účinným filtrem UV záření. Je čirá, naprosto průhledná a její povrch je odolný proti mechanickému poškození. Dodáváme je s atesty v kategorii odolnosti P1A dle EN 356 a P2A dle EN 356.

Podívejte se na rozdíl před a po aplikaci bezpečnostní fólie:

Protisluneční

Reflexní

Protisluneční okenní fólie dosahují nejvyššího potlačení průniku tepelné sluneční energie do objektu. V naší nabídce jsou reprezentovány typy se zabarvením zlato, stříbro a bronz a světelnou propustností cca 10 až 50 %.

Semireflexní

Nejkvalitnější okenní fólie. Odrazová vrstva je vytvořena nastřelováním iontů do polyesteru v inertním prostředí. Touto metodou se dosahuje řádově vyšší rovnoměrnost pokrytí kovem, nežli u technologie napařování, aplikované u reflexních fólií. Tyto okenní fólie poskytují vysoký odraz tepla, ale bez výrazného zrcadlového efektu, jako tradiční reflexní metalizované fólie na sklo. Poskytují maximální snížení zrcadlového efektu při vysokém potlačení průniku tepla a současně při vysoké propustnosti světla. Mají vyšší životnost a barevnou stabilitu.

Termoizolační

Vedle potlačení tepelného slunečního záření omezují tyto fólie na budovy tepelné ztráty prosklenými plochami během zimních měsíců. Výrazně zlepšují izolační vlastnosti prosklené plochy. Jsou celoročně vhodné pro chladnější oblasti. V naší nabídce jsou reprezentovány typem VE 50 SR CDF s vysokým potlačením průniku tepla a vysokou světelnou propustností. Fólie je vhodná zejména na okna bytů, kanceláří atp.

Dále by Vás mohlo zajímat: Opravy Autoskel, Autofólie, Výměny autoskel

Reflexních fólie na prosklené terase výrazně snižují teplotu a pomáhají tak k vytvoření příjemného klima.
Reflexní fólie snižují prostupnost slunečních paprsků a mohou tak snížit teplotu uvnitř až o několik stupňů.
Zimní zahrada s aplikovanými bezpečnostními a reflexními fóliemi. Zvyšeje se tak bezpečnost a snižuje teplota.
Po aplikace reflexních fólií není do objektu vůbec vidět. To zvyšuje bezpečnost a pomáhá k udržení příjemné teploty.
Ukázka aplikace tónovacích fólií na budově restauračního zařízení
Aplikace bezpečnostních fólií na budovu. Takto ošetřená okna jsou mnohem odolnější

Ozvěte se nám

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.