Autosklo

Autosklo je nezbytnou a velmi důležitou součástí automobilu. Pouze kvalitní a nepoškozené autosklo je základem pro vaši bezpečnou, klidnou a především zákony nepostihnutelnou jízdu. Pokud totiž bude mít váš automobil sklo rozbité, za což se považuje prasklina větší než 20 mm, umístěná ve stírací ploše, může to pro vás znamenat odebrání až pěti bodů a udělení pokuty ve výši až desti tisíc korun. Výměny autoskel jsou pro nás běžnou rutinou, přesto ale svou práci odvedeme kvalitně.

V případě, že se na skle vašeho vozu vyskytne prasklina, neopravitelné bodové poškození či poškození v přímém výhledu řidiče, nebo další vady a poškození skla většího rozsahu, nezbývá jiná možnost opravy autoskla, než výměna autoskla.

Výměny autoskel provádíme buď technologií montáže do gumového těsnění nebo vlepením do karoserie. Námi používaná autoskla, speciální tmely a polyuretanová lepidla odebíráme od předních světových výrobců, kteří tyto dodávají již do prvovýroby vozidel. Standartní výměna autoskla zasklívaného do gumy trvá od 30-ti do 60-ti minut (dle specifikace vozu) u autoskel vlepovaných do karoserie od 4 do 6 hod.

Pojistná událost

Spolupracujeme s většinou pojišťoven na našem trhu.

U NÁS NEPLATÍTE, ZA VÁS PLATÍ POJIŠŤOVNA

Nabízíme vám výměnu čelních skel z připojištění čelního skla nebo havarijního pojištění ZDARMA. Na základě vašeho písemného zmocnění jsme ochotni na úhradu pojistného plnění od pojišťovny počkat a vám čelní sklo na vašem voze ZDARMA vyměnit!

Dále by Vás mohlo zajímat: Opravy Autoskel, Autofólie, Fólie na budovy

Výměna skla u veterána.
Výměna čelního automobilu. Troufneme si i na závodní speciály.
Zatmavovací folie se vyjímají také na klasických automobilech.

Ozvěte se nám

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.