Opravy

Nabízíme také opravy autoskel. Výměna poškozeného autoskla není vždy nutná. Drobná poškození, praskliny a trhliny ve skle dokážeme opravit.

U nás v AutoSklo Partner, provádíme non-stop expresní opravy autoskel lepením (scelováním), homologovaným způsobem u všech druhů vozidel osobních, nákladních i autobusů. Bodové poškození čelního skla doporučujeme opravit co nejdříve. Včasná oprava bodového poškození čelního skla zabrání většímu poškození a následné nutné výměně celého autoskla. K opravám autoskel používáme speciální polymerové pryskyřice a technologie vyvinuté přímo pro tyto opravy.

Oprava bodového poškození autoskla trvá od 30-ti do 60-ti minut a cena opravy se pohybuje od 500,- do 2000,- Kč, dle velikosti a typu poškození. Opravu autoskla je možné řešit přímo u vás.

Pro přesné informace o možnosti opravy vašeho poškozeného autoskla doporučujeme osobní návštěvu na naší provozovně, nebo po dohodě s technikem je možné posouzení opravy přímo u vás.

Dále by Vás mohlo zajímat: Výměny autoskel, Autofólie, Fólie na budovy

Přístroj, který slouží na opravy autoskel pomocí pryskyřice.
Ukázky rozbití autoskla které firma AutoSklo Partner dokáže opravit pomocí speciální pryskyřice. Není tak nutná úplná výměna skla.

Ozvěte se nám

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.